O firmě

Řešení náročných geotechnických úloh v rámci projektové přípravy inženýrských, dopravních, podzemních a občanských staveb, návrh konstrukcí v celém spektru problémů, zejména však pro zakládání staveb, tunelů, železničních koridorů a dálničních sítí, speciální činnost - sanace skal a sesuvů.

Společnost SG-GEOPROJEKT, spol. s r.o. se při své projekční, posudkové a konzultační činnosti opírá o široké a rozsáhlé odborné zkušenosti z náročných geotechnických staveb jak v ČR, tak i v zahraničí. Klade důraz na nezávislá, efektivní, ekologická a hlavně ekonomická řešení geotechnických konstrukcí, sanací sesuvů, zajištění skalních stěn a svahů.

Hlavními obory činnosti jsou:

GEOTECHNIKA

Projekty zemních a opěrných konstrukcí, gabionů, zakládání staveb, průmyslových a obchodních komplexů a mostních konstrukcí, sanace a zajištění skalních stěn a svahů, metodické návrhy instrumentace, provádění zatěžovacích zkoušek.

SANACE SESUVŮ

Komplexní projekční řešení monitoringu sesuvů svahů a sanací všech typů sesuvů v ČR a SR.

DOPRAVNÍ STAVBY

Projektování a navrhování zemních těles a konstrukčních vrstev, železničního svršku a spodku, pozemních komunikací, zejména rychlostních silnic a dálničních staveb, vyztužování zemních konstrukcí, zakládání mostních a přidružených objektů.

SPECIÁLNÍ ZAKLÁDÁNÍ STAVEB

Projekty zakládání stavebních objektů na prvcích hlubinného zakládání - vrtané piloty, CFA piloty, Franki piloty, mikropiloty. Využití metod speciálního zakládání – návrhy injektáže, plombování, podchycení mikropilotami, lanovými či tyčovými kotvami a prvky betonových konstrukcí.

PODZEMNÍ STAVBY

Projektování a řízení projektů včetně tunelování a bezvýkopových technologií, rekonstrukce, zajištění portálů ražby štol a tunelů, zajištění starých důlních děl, zajištění hloubených stavebních jam a velkých výkopů.

  • Údolní 532/76
  • Brno - Veveří
  • 602 00
  • konečná tramvaje č. 4 směr "Náměstí Míru" - Kraví Hora
  • mapa

Kontaktní osoby

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce